Moi klienci


Dotychczas moimi klientami byli między innymi:

AB DEVELOPMENT OCHOTA SP. Z O.O.
ADMINISTRACJA WSPÓLNY DOM
ADMINISTRATOR KRYSTYNA KARCZYŃSKA
AGADENDRON SP.J. AGATA SZYMAŃSKA BOŻENA SZYMAŃSKA
AKADEMIK PRASKI DPS&DPS
ALTUM INVESTMENT SP. Z O.O. SP.KOMANDYTOWA
ANDRZEJ CICHOWSKI ROLA FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA
ANGAR S.C.
ARCHMO - PRACOWNIA PROJEKTOWA MARCIN MOLDZYŃSKI
ARENDA SP. Z O.O. ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
ASPIRACJE OGRODOWE JAN SZYMAŃSKI
BIURO OBSŁUGI RYNKU NIERUCHOMOŚCI
BUDIMEX NIERUCHOMOŚCI SP. Z O.O.
BUDIMEX SPÓŁKA AKCYJNA
BUDPOL - NOWAK I WSPÓLNICY SP.J.
COLBI KOTYNIA, SP.J.
DARMIS USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE DARIUSZ MISIUKANIS
DEXTERUS KONSORCJUM ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI
DOM DEVELOPMENT S.A.
DOM TOWAROWY BRACIA JABŁKOWSCY S.A.
DOMAŃSKI ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI W.DOMAŃSKI, M.BILIŃSKA S.C.
EMA NOWAK,BARCZ,NOWAK SPP.J.
FIOR SP. Z O.O.
FIRMA SUN MARIAN ZBIGNIEW NOWAK
FRITO LAY POLAND SP. Z O.O.
GEDEON RICHTER POLSKA SP. Z O.O.
GMINNA GOSPODARKA KOMUNALNA OCHOTA SP. Z O.O.
GRIMA ARCHITEKTURA I KRAJOBRAZ SP. Z O.O.
GRODZISKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI PAN
INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM. M. MOSSAKOWSKIEGO PAN
INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY MAZOWIECKI OŚRODEK BADAWCZY
INTER-EJ ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
INVESHOME MARIOLA SEKUNDA
INWESTBUD HOLDING SP. Z O.O. SP. K.
IPECO SP. Z O.O.
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PIOTR WOCIAL
KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
LD-DOM ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
LIDER SP. Z O.O. ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI MIESZKALNYMI
LUBARTOWSKA 23 SP. Z O.O.
MAGNI MOMENTI - IZABELLA KANIA
MAL-BUD-1 PAWEŁ MALINOWSKI
MARYWILSKA 44 SP. Z O.O.
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA
MPO W M. ST. WARSZAWIE SP. Z O.O.
MPROJEKT MARCIN CHRZANOWSKI
MUZEUM PAŁACU KRÓLA JANA III W WILANOWIE
NASZ ADMINISTRATOR SP. Z O.O.
NATUROVITA SP. Z O.O.
NATUROVITA SP. Z O.O.
NOVISA DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP.J.
OPTIMUM NOCZNICKIEGO SP. Z O.O.
P.B.U. REDOM HENRYK MĄDRY
P.B.U.H. SITAREK SP.J.
P.B.U.H. ZELIAŚ SP. J.
P.H.U. EFECT SP. Z O.O.
P.P.H.U. RAF-MAR USŁUGI REMONTOWE RAFAŁ NOWACZEK
P.P.U.H. BO-STA BOŻENA STAFIŃSKA
P.U.H. ARTUR PIECHOTKA
P.W. NORWAG SP. Z O.O.
PAIGE INVESTMENTS SP. Z O.O.
PIERWSZA WOJSKOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
POLSKI KOMITET POMOCY SPOŁECZNEJ
PRACOWNIA ARCHITEKTURY - ARCHEOLOGII I KONSERWACJI MARCIN TARŁOWSKI
PROKURATURA OKRĘGOWA WARSZAWA-PRAGA W WARSZAWIE
PROTERM SP. Z O.O.
PROVISOR ZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI
PRUSZKOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA
PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-REALIZACYJNE BUDOWNICTWA PION SP. Z O.O.
PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE ZELBUD
RADA RODZICÓW PRZY PRZEDSZKOLU NR 401 WARSZAWA
RSM JEDNOŚĆ
RSM PRAGA OSIEDLE GENERALSKA
RSM PRAGA OSIEDLE JAGIELLOŃSKA
RSM PRAGA OSIEDLE KIJOWSKA
RSM PRAGA OSIEDLE TARGÓWEK
RSM URSUS
SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO-MIESZKANIOWA PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA
SPÓŁDZIELNIA BUDOWNICTWA MIESZKANIOWEGO W WOŁOMINIE
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA CENTRUM-WOLA
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. G. JÓZEFA SOWIŃSKIEGO
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA JELONKI
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KABACKI ZAKĄTEK
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LAZUROWA
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA W SULEJÓWKU
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA NA SKRAJU
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA NIEDŹWIADEK
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRZY METRZE
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA RODZINA KOLEJOWA W BIAŁYMSTOKU
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA RUDA
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W MSZCZONOWIE
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WOLA
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO-BUDOWLANA IMIELIN
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO-BUDOWLANA JARY
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W BRWINOWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PRUSZKOWIE
TECH-BUD-STYL BRONOWICZ JAN ANDRZEJ
TENEO S.C. ŁUKASZ WASIELEWSKI MACIEJ WASIELEWSKI
THE TIDES PROPERTY GROUP SPÓŁKA AKCYJNA SP. KOMANDYTOWA
TOWARZYSTWO PRZYRODNICZE BOCIAN
TREE POLSKA SP. Z O.O.
TRZASK-POL OGRODY, ADAM TRZASKA
URBI PROJEKT TOŚKA ARTUR WOJCIECH
URSZULA PODBIELSKA - KOWALSKA
URZĄD DZIELNICY BEMOWO M.ST. WARSZAWY
URZĄD DZIELNICY BIELANY M.ST. WARSZAWY
URZĄD DZIELNICY PRAGA PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY
URZĄD DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE M.ST. WARSZAWY
URZĄD DZIELNICY URSUS M.ST. WARSZAWY
URZĄD DZIELNICY URSYNÓW M.ST. WARSZAWY
URZĄD DZIELNICY WILANÓW M.ST. WARSZAWY
URZĄD DZIELNICY WŁOCHY M.ST. WARSZAWY
URZĄD GMINY BRWINÓW
URZĄD GMINY GRODZISK MAZOWIECKI
URZĄD GMINY PRUSZKÓW
URZĄD GMINY ŻABIA WOLA
USŁUGI REMONTOW-BUDOWLANE DARIUSZ GÓRECKI
VICTUS S.C.
WILANÓW INVESTMENTS SP. Z O.O.
WŁASNOŚCIOWA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA FARMACJA
WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM.JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO
WSM OCHOTA OSIEDLE JADWISIN
WSM OSIEDLE MŁOCINY
WSM OSIEDLE PIASKI
WSM RAKOWIEC
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA 11 LISTOPADA 4
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA AL.JEROZOLIMSKIE 194
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA ANIELEWICZA 9
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA BAŁTYCKA
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA BAŁUCKIEGO 21
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA BARSKA 7/9
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA BOGUNKI 5
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA CZERWONEGO KRZYŻA 6
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA DEMBOWSKIEJ 1
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA DOMEYKI 9
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA ELEKTRORALNA 11
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA FR.JOLIOT CURIE 12
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA GÓRCZEWSKA 21
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA GÓRNA DROGA 6
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA GROCHOWSKA 331
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA GRZESZCZYKA 6
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA IWICKA 47B
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA JAŚMINOWA 10
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA JEZUICKA NR1/3
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA KAJKI 41 A I B
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA KINOWA 20
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA KIRASJERÓW 4
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA KOPERNIKA 5A
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA KORDECKIEGO 69
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA KWIATKOWSKIEGO 10
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA LINNEUSZA 8
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA MARYMONCKA 35
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA MŁYNARSKA 13
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA MŁYNARSKA 25B
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA MŁYNARSKA 37
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NARCYZÓW 14
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIEKŁAŃSKA 38
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIEWIELKA 29A
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NR 11 PRZY UL.OPACZEWSKA 11
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA OBRZEŻNA 16
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA OGIŃSKIEGO 16
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA OLBRACHTA 15 A
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA OPACZEWSKA 13
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA OPACZEWSKA-KURHAN
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA ORZYCKA 12
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA OSTAOJA WILANÓW
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PIEŃKOWSKIEGO 4
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PLATYNOWA 6
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PODCHORĄŻYCH 26
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA PUŁTUSKA 7
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA RYNEK STAREGO MIASTA 1/3
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA RYNEK STAREGO MIASTA 5/7
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA RYNEK STAREGO MIASTA 9/11/13
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA SOBIESKIEGO 99
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA STASZICA 5
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA STRYJEŃSKICH 6
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA SZCZĘŚLIWICKA 31
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA ŚWIĘTOJAŃSKA 12AB
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA ŚWIĘTOJAŃSKA 14
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA TURECKA 2
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA TYSZKIEWICZA 6
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WASZYNGTONA 96
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WASZYNGTONA 98
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WAWELBERGA 8
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WIATRACZNA 13A
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WINNICKA 5
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WRZECIONO 63A
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WRZECIONO 65
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WYSOCKIEGO 10
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WYSOCKIEGO 4
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA WYSOCKIEGO 4A
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA ZŁOTA 65
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA ZŁOTOPOLSKA 10
WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA ŻELAZNA 31
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY GEPARD JACEK MATUSIAK
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY STAR-BUD MARIUSZ STARKOWSKI
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH
ZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI JADWIGA MALICKA
ZGN W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE M.ST. WARSZAWY
ZIEL-BUD WOJCIECH RUKAT
ŻYRARDOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA